Akce a soutěže

Aktuální leták Prima Drogerie

Pokud máte zájem o zasílání aktuálních letáků e-mailem, 
přihlašte se prosím na adrese
info@primadrogerie.cz

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Červenec 2024

Leták Prima Akce

zobrazit leták

Leták Prima Výběr

ZOBRAZIT LETÁK

Leták Prima Klub

ZOBRAZIT LETÁK

Plakát Prima Akce

ZOBRAZIT LETÁK

Plakát Prima Klub

ZOBRAZIT LETÁK
Pokud nevíte, jaký leták patří té Vaší Prima Drogerii, klikněte zde.

Prima cena

Spolehlivá ochrana před hmyzem

Repelenty Predator - Vaše nejlepší obrana proti komárům, klíšťatům a dalším nepříjemným hmyzím nepřátelům. S českou značkou Predator si můžete být jisti, že vás při letních dobrodružstvích ochrání. Tyto repelenty jsou vysoce účinné, snadno se aplikují a poskytují dlouhotrvající ochranu pro celou rodinu. Ať už jste v přírodě, na zahradě nebo na cestách, Predator je vždy připraven chránit vás a vaše blízké.

Jedinečnou vlastností repelentů Predator je jejich dlouhotrvající účinek, který vás chrání až 6 hodin, což z nich činí ideální volbu pro celodenní výlety a venkovní aktivity. Užijte si letní večery bez neustálého obtěžování hmyzem, ať už na zahradě, v lese nebo u vody.

Vyzkoušejte naše různé druhy repelentů a zažijte léto bez starostí. Predator je vaší zárukou klidu a pohodlí v každé situaci. Převezměte kontrolu nad svým letním dobrodružstvím s Predatorem - ochranou, na kterou se můžete spolehnout!

Soutěže Prima Drogerie

Jaká je hlavní ingredience řady L'Oréal Paris Bright Reveal?

Termín soutěže: 4.7. - 23.7. 2024

Jak soutěžit? Zakupte v Prima Drogerii 3 ks výrobku značky L'Oréal Paris a odpovězte na soutěžní otázku: Jaká je hlavní ingredience řady L'Oréal Paris Bright Reveal?

Zašlete kopii účtenky a odpověď na adresu info@primadrogerie.cz nebo vhoďte účtenku s odpovědí do Prima boxu přímo v klubové prodejně a můžete vyhrát jeden z pěti dárkových balíčků značky L'Oréal Paris v hodnotě 1.603,70 Kč. (Složení balíčku: Bright Reveal čistící gel 150 ml, Bright Reveal pleťové sérum 30 ml, Bright Reveal denní fluid 50 ml, Bright Reveal denní hydratační krém 50 ml, Elseve šampon na vlasy Hyaluron Pure 250 ml, Elseve čistící sérum Hyaluron Pure 100 ml a Elseve balzám na vlasy Hyaluron Pure 200 ml). 

Výherci budou vylosováni z došlých správných odpovědí.
Hodně štěstí!

 

Výherci červnové Prima soutěže:

Dárkové balíčky produktů STR8 v hodnotě 699 Kč získávají:

S. Kolmá Liberec, Z. Novotná Ohrazenice, J. Volná Český Dub, P. Kopta Štěpánovice, I. Malíšková Úžice a R. Bašta Veltrusy.

Gratulujeme!

Eventy

Aktuálně nenabízíme žádné eventy, ale těšíme se už na příští!

 

Máte zájem o pravidelné zasílání elektronické verze Prima letáku?

© 2024 ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o.. Všechna práva vyhrazena