Akce a soutěže

Aktuální leták Prima Drogerie

Pokud máte zájem o zasílání aktuálních letáků e-mailem, 
přihlašte se prosím na adrese
info@primadrogerie.cz

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Prosinec 2022

Leták Prima Akce

zobrazit leták

Leták Prima Výběr

ZOBRAZIT LETÁK

Leták Prima Klub

ZOBRAZIT LETÁK

Plakát Prima Akce

ZOBRAZIT LETÁK

Plakát Prima Klub

ZOBRAZIT LETÁK
Pokud nevíte, jaký leták patří té Vaší Prima Drogerii, klikněte zde.

Prima cena

L'Oréal Paris patří neodmyslitelně ke kráse každé ženy. Vždyť od koho jiného bychom se měly učit, než od šarmu Francouzek. 

My Vám v rámci Prima ceny v prosinci připravili opravdu krásný dárek, který můžete nadělit i pod stromeček. Stačí jen v prodejnách Prima Drogerie nakoupit libovolné produkty L'Oréal Paris v minimální hodnotě 399 Kč a získáte praktickou šperkovnici v kvalitním provedení na prsteny, řetízky nebo náramky.

Vybírat je opravdu z čeho! Barvy na vlasy L'Oréal Excellence patří k těm kvalitním na tradičním trhu a můžete si vybrat z velkého množství moderních barevných odstínů. Kromě samotné barvy na vlasy v balení najdete i vlasovou masku, kterou můžete opakovaně používat až do doby dalšího barvení.

Šampony a balzámy L'Oréal Elseve patří ke stálicím vlasové kosmetiky a jistě Vás při pravidelném používání nadchnou svým účinkem. 

S pleťovými krémy a séry pod značkou L'Oréal Revitalift Laser X3 zjistíte, že opravdu žádná kosmetická studia nepotřebujete. Regenerace, zpevnění, ochrana, eliminace vrásek - to všechno si zralá pleť žádá v každodenních dávkách. S touto značkou uvidíte výsledky už po prvním používání.

L'Oréal Paris nabízí samozřejmě mnohem více produktů, které Vám představujeme v prodejnách Prima Drogerie. Nebojte se nás zeptat, rádi Vám doporučíme to pravé pro Vás. 

 

 

 

Soutěže Prima Drogerie

Kolik kombinací vůní představuje Ajax Dual Fragrance?

a) 4     b) 2     c) 3

Termín soutěže: 2. 11. – 24. 12. 2022

Jak soutěžit? Zakupte v Prima Drogerii produkty značky Ajax v minimální hodnotě 99 Kč a odpovězte na otázku: Kolik kombinací vůní představuje Ajax Dual Fragrance? Zašlete kopii účtenky a odpověď na adresu info@primadrogerie.cz nebo vhoďte účtenku s odpovědí do Prima boxu přímo v prodejně a můžete vyhrát mop Vileda Turbo 3v1 nebo balíček v hodnotě 500 Kč. Výherci budou vylosováni z došlých správných odpovědí. Hodně štěstí!

Eventy

Den s Ryorem v Odoleně Vodě - 17.10.2022

Děkujeme všem zákaznicím z Vodolky, které se účastnily dnu s Ryorem v prodejně Prima Drogerie. Užili jsme si společně krásné odpoledne. Děkujeme i profesionálům od společnosti Ryor a těšíme se na setkání opět příště!  

Máte zájem o pravidelné zasílání elektronické verze Prima letáku?

© 2022 ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o.. Všechna práva vyhrazena