Akce a soutěže

Aktuální leták Prima Drogerie

Pokud máte zájem o zasílání aktuálních letáků e-mailem, 
přihlašte se prosím na adrese
info@primadrogerie.cz

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Leden 2023

Leták Prima Akce

zobrazit leták

Leták Prima Výběr

ZOBRAZIT LETÁK

Leták Prima Klub

ZOBRAZIT LETÁK

Plakát Prima Akce

ZOBRAZIT LETÁK

Plakát Prima Klub

ZOBRAZIT LETÁK
Pokud nevíte, jaký leták patří té Vaší Prima Drogerii, klikněte zde.

Prima cena

Vlasovou kosmetiku Wella zná jistě každý z Vás.

Pěny a laky na vlasy nejenže dokonale zafixují Váš účes, ale dodají mu zároveň i objem, texturu a lesk. Se suchým šamponem Wellaflex budete vypadat skvěle i mimo dosah Vaší koupelny. A už jste vyzkoušely permanentní barvy na vlasy Wellaton? Z mnoha barevných odstínů si vybere každá i náročná žena.

Nyní máte možnost tyto výrobky nakoupit za Prima cenu a to mimořádně celý měsíc! Tak využijte této šance.

 

 

 

Soutěže Prima Drogerie

Kolik % rostlinných složek obsahují novinky Sanytol bez chlóru, které díky trojímu účinku dezinfikují povrchy a ničí 99,9 % mikrobů?

Odpověď naleznete na www.acmarca.cz

Termín soutěže: 18. 1. – 14. 2. 2023

Jak soutěžit? Zakupte v Prima Drogerii 2 ks výrobků Sanytol a odpovězte na otázku: Kolik % rostlinných složek obsahují novinky Sanytol bez chlóru, které díky trojímu účinku dezinfikují povrch a ničí 99,9% mikrobů? Zašlete kopii účtenky a odpověď na adresu info@primadrogerie.cz nebo vhoďte účtenku s odpovědí do Prima boxu přímo v prodejně a můžete vyhrát 1 z 5 výherních balíčků v hodnotě 599,-- Kč (složení balíčků: Lactovit sprchový gel 300 ml 4 ks, tělové mléko 400 ml, intimní gel 250 ml a Mousse Cream 250 ml). Výherci budou vylosováni z došlých správných odpovědí. Hodně štěstí!

Finish festival v klubových prodejnách Prima Drogerie

Vyhraj kávovar Beko!

Termín soutěže: 1. 2. – 28. 2. 2023

Jak soutěžit? Zakupte v Prima Drogerii výrobky Finish v minimální hodnotě 219,-- Kč, vyplňte v prodejně soutěžní kupón a můžete získat automatický kávovar Beko. Losování proběhne na začátku března. Bližší informace získáte na www.soutezfinish.cz. Těšíme se na Vás v Liberci, Turnově, Hostinném, Hořicích nebo Odoleně Vodě. Hodně štěstí!

Eventy

Den s Ryorem v Odoleně Vodě - 17.10.2022

Děkujeme všem zákaznicím z Vodolky, které se účastnily dnu s Ryorem v prodejně Prima Drogerie. Užili jsme si společně krásné odpoledne. Děkujeme i profesionálům od společnosti Ryor a těšíme se na setkání opět příště!  

Máte zájem o pravidelné zasílání elektronické verze Prima letáku?

© 2023 ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o.. Všechna práva vyhrazena