Sortiment a služby

Představujeme novinky

Bělení Colgate nové generace vám umožní neabrazivní bělení výrazných skvrn pro bělejší zuby za pouhé 3 dny*! Na rozdíl od běžné bělicí zubní pasty, která odstraňuje povrchové skvrny, má naše zubní pasta Max White Ultra Multiprotect revoluční technologii hloubkové kyslíkové reakce, která bezpečně proniká za sklovinu a odstraňuje hluboko usazené skvrny způsobené jídlem a pitím. Naše klinicky ověřená bělící zubní pasta odstraňuje také povrchové skvrny, zabraňuje vzniku skvrn budoucích a chrání vaši sklovinu a citlivé zuby, aby váš úsměv byl stejně zářivý jako vy.

*Skrvny způsobené jídlem a nápoji ve srovnání se zubní pastou s fluoridem
Číst více

Pro domácnost

Čistící, úklidové a prací prostředky mají v našich prodejnách nejširší zastoupení. Naleznete u nás jak známé moderní značky, tak i řadu značek s dlouholetou tradicí v našich domácnostech. Rodiny budou mít jistě radost z velkého ekonomického balení, ale své malé balení u nás najdou i jednotlivci. Většinu tohoto sortimentu nabízíme v našich pravidelných měsíčních slevových akcí.
Číst více

Pro péči a krásu

Naše nabídka tělové a pleťové kosmetiky kopíruje moderní trendy kosmetického průmyslu. Nezapomínáme ani na milovníky přírodních produktů, které jsou nyní velmi poptávané. V jarních a letních měsících si u nás vyberete z velké řady opalovacích krémů a repelentů. Šíři vlasové kosmetiky zastupují samozřejmě šampony, balzámy, vlasové masky, ale i prostředky pro ochranu, regeneraci a vlasový styling. Velmi poptávané barvy na vlasy u nás najdete v mnoho barevných odstínech. Můžete si volit mezi permanentními barvami, přelivy a barevnými laky na vlasy. S trendy líčením všem ženám a dívkách pomůže naše profesionální dekorativní kosmetika – zejména značky Dermacol, Gabriella Salvete a Essence. S kosmetikou nezapomínáme ani na intimní hygienu nebo maminky s dětmi.
Číst více

Pro zahradu a dům 

Ve většině prodejen u nás najdou zahrádkáři základní sortiment pro péči o zahradu – substráty, hnojiva, semínka, prostředky pro ochranu rostlin, pro deratizaci nebo bazénovou chemii. Ve vybraných prodejnách si přijdou na své i kutilové, kteří hledají barvy, laky, lepidla a nářadí pro údržbu domu včetně technické drogerie.
Číst více

A ještě něco navíc

Ve všech prodejnách s jistotou najdete dárkové a dekorační sezónní zboží. Máme rádi svíčky, tak můžete nakoupit vonné, stolní, dekorační, party nebo na hřbitov. Nově u nás objevíte i sortiment slunečních a dioptrických brýlí. Ve vybraných prodejnách Vás mohou překvapit i krmiva pro mazlíčky, velká řada zboží z papírnictví nebo zdravé výživy.
Číst více

Český výrobek v české drogerii

Jsme hrdí na to, že napříč celým sortimentem kromě světových značek nabízíme celou řadu českých značek od českých výrobců. Jmenovitě: Alpa, Authentic, Bione, Body-Tip, Dermacol, Drana, Herbavera, Iron, Kitl, Lena, Lilien, Mitia, Natava, Naturalis, Pe-Po, Real, Ryor, Saloos, Solvina, Twister, Vivaco, Vivapharm, Wansou a mnoho dalších
Číst více

EKO a BIO výrobky

Držíme se trendu udržitelného života a fandíme mu. Ve všech prodejnách nabízíme napříč celým sortimentem výrobky s označením EKO a BIO. Od kosmetiky po úklidové a čistící prostředky včetně prostředků pro praní prádla.
Číst více

Jsme tu pro vás

Ke všem našim zákazníkům zachováváme osobní přístup, profesionalitu a poskytujeme odborné poradenství. Dokážeme flexibilně reagovat na Vaše přání a požadavky. Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.
Číst více

Výběr značek

Abella, Accentra, Adidas, Admit, Airpure, Airwick, Ajax, Alex, Aloha, Always, Ambipure, Amica, Aria, Ariel, Aroco, Astra, Atopis, Ava, Aviril, Axe, Azurit, Baltech, Bartek, Barbus, Bella, Biolit, Biopon, Bispol, Bistrol, Brait, Bref, Bros, Bupi, Calgon, Carin, Cif, Cilit Bang, Clanax, Clin, Coccolino, Colgate, Corega, Coyote, Centropen, Dr.Beckman, Deli, Denim, Dennis, Dettol, Diava, Diffusil, Disinfekto, Domestos, Dove, Dr.House, Duck, Duha, Duracell, Durex, Elmex, Fa, Finish, Fino, Frosch, Garnier, Gillette, Glade, Harmony, Himalaya, Home Point, Head&Shoulders, Huggies, Iberia, Indulona, Jar, Jelen, Johnson Baby, Kleenex, Kneipp, Kotex, Labello, Lactovit, Lady Speed Stick, Lanza, Lazell, Lenor, Lidie, Lilien, Listerine, L'Oréal, Lovela, Luma, Madel, Madona, Marion, Matopat, Meridol, Merkur, Micci, Moje, Mr.Proper, Namo, Naturella, Neutrogena, Nivea, Nubian, Odol, Old Spice, Orion, Paclan, Palette, Palmolive, Paloma, Pampers, Parodontax, Persil, Perwol, Playboy, Predator, Primapack, Pronto, Protex, Pulirapid, Raid, Regina, Rexona, Saforelle, Sanytol, Savo, Schauma, Scholl, Secret, Sensodyne, Sidolux, Signal, Softlan, Spokar, STR8, Sunvit, Syoss, Taft, Tagal, Tep, Theresia, UHU, Valea, Vanish, Vileda, Wellaflex, Winnis, Woolite, Yankee, Zewa a mnoho dalších.
Číst více
© 2023 ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o.. Všechna práva vyhrazena